BIOHUMUS CZARNOZIEM

Biohumus Czarnoziem

Biohumus to nawóz żywy, bogaty w substancje odżywcze oraz mikroorganizmy, który doskonale wpływa na wielkość i jakość plonu z działki i ogrodu przydomowego. Ważną jego zaletą jest bioregulacja, co oznacza że biohumusu nie da się przedawkować.

Można go stosować w różnych rodzajach upraw w ogrodach ozdobnych i działkowych. Doskonała odkwaszona ziemia /kwasowość 7pH/ bezpośrednio pod uprawy warzyw /pomidory, ogórki/ pod szklarnie lub do użyźnienia gleby czy trawników. Naturalny nawóz do truskawek – wystarczy podsypać na sadzonkę.

Rośliny uprawiane na biohumusie zawierają mniej metali ciężkich i azotanów, a więcej wapnia i magnezu, co daje bardziej korzystny dla człowieka skład chemiczny oraz zdecydowanie lepsze walory smakowe otrzymanych warzyw i owoców.

Składowany i produkowany w hali – dzięki czemu jest czysty od chwastów . Zachowuje swoje bogactwo minerałów, gdyż warunki pogodowe, głównie deszcz nie wypłukują jego wartości.

Pakowany w workach ok. 80 l 

Jedno ze zdjęć prezentuje efekt po trzech tygodniach od rozsypania biohumusu na kawałku trawnika .Mimo iż wcześniej trawnik był podsypywany różnymi dedykowanymi nawozami, biohumus sprawił, iż trawa nabrała żywego zabarwienia.

Biohumus Czarnoziem
Biohumus Czarnoziem
Biohumus Czarnoziem
Biohumus Czarnoziem